|
SZ 2333860
|
GHKR
|
Daniel Koller
|
|
SZ 2329613
|
GHKR
|
Helga Wallner
|
|
ROI 17/54703
|
GHKR
|
Daniele Francioni
|
|
SZ 2295050
|
GHKR
|
Eleonore Kasza
|
|
SZ 2321255
|
GHKR
|
Heinz Braunstorfer
|
|
SZ 2312963
|
GHKR
|
Gerhard Vogl
|
|
SZ 2312170
|
GHKR
|
Johann Bonauer
|
|
SZ 2343706
|
GHKR
|
Karin Hinz
|
|
SZ 2348506
|
GHKR
|
Franz Waltl
|
|
SZ 2305341
|
GHKR
|
Sabrina Puffer
|
|
SZ 2321386
|
GHKR
|
Bernhard Prem
|
|
SZ 2331915
|
GHKR
|
Dragan Baranja
|
|
SZ 2331129
|
GHKR
|
Robert Àcs
|
|
SZ 2329149
|
GHKR
|
Milan Mitrovic
|
|
SZ 2329615
|
GHKH
|
Elfriede KLetzl
|
|
SZ 2329616
|
GHKH
|
Petra Gröbner
|
|
ROI 16/23474
|
GHKH
|
Daniele Francioni
|
|
SZ 2314740
|
GHKH
|
Johann Koller
|
|
SZ 2309881
|
GHKH
|
Julia Liegl
|
|
SZ 2329290
|
GHKH
|
Dietmar Schüßler
|
|
SZ 2324497
|
GHKH
|
Jürgen Mauch
|
|
SZ 2342815
|
GHKH
|
Farkas Zsolt
|
|
SZ 2330146
|
GHKH
|
Marco Hinz
|
|
SZ 2329433
|
GHKH
|
Johann Koller
|
|
SZ 2328334
|
GHKH
|
Branko Baranja
|
|
SZ 2342539
|
JHKR
|
Stefanie Weber
|
|
SLR 018046
|
JHKR
|
Resnik Elvis
|
|
SZ 2340121
|
JHKR
|
Janos Tas
|
|
SZ 2341997
|
JHKR
|
Anton Buchmüller
|
|
SZ 2366104
|
JHKR
|
Klaus Sievers
|
|
SZ 2342131
|
JHKR
|
Thomas Schimpf
|
|
SZ 2342132
|
JHKR
|
Sandra Diermayr
|
|
SKJ 76501/18
|
JHKR
|
Albin Majsniar
|
|
SZ 2339868
|
JHKR
|
Marco Hinz
|
|
SZ 2342974
|
JHKH
|
Hubert Heigermoser
|
|
SZ 2342975
|
JHKH
|
Guiseppe Statuto
|
|
SZ 2339289
|
JHKH
|
Johann Koller
|
|
ROI 18/44823
|
JHKH
|
Charlotte Hurley
|
|
SZ 2342133
|
JHKH
|
Manuela Menzel
|
|
HR 33002
|
JHKH
|
Harald Hohmann
|
|
ROI 18/44789
|
JHKH
|
Daniele Francioni
|
|
SZ 2340592
|
JHKH
|
Paula Zeberer
|
|
BHR 344527
|
JHKH
|
Roko Palic
|
|
SZ 2346747
|
JKR
|
Bernhard Prem
|
|
SZ 2347032
|
JKR
|
Tobias Schild
|
|
SZ 2347177
|
JKR
|
Rudolf Graßl
|
|
SZ 2345096
|
JKR
|
Richard Zipperer
|
Rio d´Ulmental
|
|
JKR
|
Daniele Francioni
|
|
JR 758538
|
JKR
|
Nikola Mitrovic
|
|
SZ 2343275
|
JKR
|
Leonhard Schweikert
|
|
SLR 018374
|
JKH
|
Resnik Elvis
|
|
SZ 2344342
|
JKH
|
Wendelin Weiher
|
|
SZ 2346748
|
JKH
|
Bernhard Prem
|
|
SZ 2346520
|
JKH
|
Wendelin Weiher
|
|
SZ 6306891
|
JKH
|
Jószef Herold
|
|
SZ 2347179
|
JKH
|
Thomas Rhode
|
Li'zoom vom Wolfsbruch
|
|
JKH
|
Adam Störzer
|
|
JR 758075
|
JKH
|
Nikola Mitrovic
|
|
ROI 18/91340
|
JKH
|
Daniele Francioni
|
|
JR 757494
|
JKH
|
Peter Firic
|
|
SZ 2349076
|
NWR_9-12
|
Jessy Schmeitz
|
|
SZ 2362565
|
NWR_9-12
|
Tobias Wunderlich
|
Valdor Prinzline
|
|
NWR_9-12
|
Armel Pintar
|
|
SZ 2347906
|
NWH_9-12
|
Lello Copola
|
|
HR 33169
|
NWH_9-12
|
Tomislav Klacinski
|
|
SZ 2359273
|
NWH_9-12
|
Ognjen Kapidzic
|
|
SZ 2292177
|
VKH
|
Konrad Stifter
|
|
SZ 2284111
|
VKH
|
Rudolf Graßl
|
|
SZ 2269742
|
VKH
|
Guiseppe Statuto
|
|
SZ-L 2322
|
L-GHKR
|
Sherif Ibrahim Ahmed Sewilam Kamhawy
|
|
SZ-L 1236
|
L-GHKH
|
Sherif Ibrahim Ahmed Sewilam Kamhawy
|
|
SZ 2347174
|
L-JKR
|
Britta Fischer
|
Debbie vom Lastal
|
|
L-JKH
|
Bernhard Prem
|
|
SZ 2349018
|
L-JKH
|
Sherif Ibrahim Ahmed Sewilam Kamhawy
|
|
EKF 9091528
|
L-JKH
|
Sherif Ibrahim Ahmed Sewilam Kamhawy
|
|
SZ 2348970
|
L-NWH_9-12
|
Konrad Stifter
|
|
SZ 2340125
|
L-HGH-JHKH
|
Stefanie Loidl
|